Zavádzame novú službu!

Od nového roku si môžete vyzdvihnúť objednané dokumenty sami, aj mimo otváracích hodín knižnice, prostredníctvom nášho nového zariadenia KNIHOMAT.

Ak vopred viete, že nestihnete prísť do knižnice vyzdvihnúť si objednané dokumenty počas otváracích hodín, máte možnosť využiť našu službu prostredníctvom  nového zariadenia KNIHOMAT, ktoré slúži na samoobslužné vypožičiavanie mimo otváracích hodín, čiže v režime 24/7/365. Zariadenie je umiestnené vo vstupnom priestore vestibulu oddelenia knižnično-informačných služieb ŠVK na Námestí mládeže 1.

Ako to funguje?

  1. objednáte si dokumenty v online katalógu,
  2. požiadate o využitie novej služby na adrese knihomat@svkpo.gov.sk, pričom uvediete svoje meno, priezvisko, číslo preukazu,
  3. počkáte na potvrdzujúci e-mail z knižnice,
  4. otvoríte si preukazom dvere na oddelenie služieb,
  5. postupujete podľa návodu (pokynov) pri knihomate.

Dokumenty budú pripravené k vyzdvihnutiu v pracovný deň najneskôr po 17-tej hodine. Vybrať si ich môžete do 48 hodín od doručenia potvrdzujúceho e-mailu.

Ale upozorňujeme, že túto službu môže využiť iba registrovaný používateľ, ktorý nemá podlžnosti voči knižnici (či už finančné alebo vo forme nevrátenej výpožičky) a jeho členstvo neexspiruje do 1 mesiaca odo dňa zadania požiadavky na službu.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo vzniknutých problémov okamžite kontaktujte personál našej knižnice telefonicky: 0918 512 985, 0918 760 591, resp. e-mailom na okis@svkpo.gov.sk.  

Veríme, že ponúkanú službu uvítate a budete využívať. Už teraz sa tešíme na Vašu spätnú väzbu.

Späť na archív noviniek