Tip na knihu + adventné prekvapenie na 22. decembra

Láka vás otužovanie? Chceli by ste dokázať i nemožné, naučiť sa zvládať stres, či zlepšiť svoj fyzický výkon a psychické zdravie? Čo takto skúsiť metódu Wima Hofa?

Tip kolegyne Renáty je knižná novinka „Metóda Wima Hofa“ – „Aktivujte svoj fyzický aj mentálny potenciál a prekonávajte vlastné limity“  od samotného Wima Hofa, ktorého prezývajú Ľadový muž a je držiteľom viacerých svetových rekordov vo vytrvalosti a pobyte v chlade. Kniha prináša jeho jedinečnú metódu, ktorá prináša silu, vitalitu a šťastie chorým i zdravým  ľuďom rôzneho veku, zlepšuje výkon i vytrvalosť a posilňuje ducha. Wim Hof v nej predstavuje vlastný životný príbeh a svoj koncept, ktorý je postavený na dychových cvičeniach, návodoch na otužovanie, nastaveniach mysle. Kniha prináša vedecké štúdie a výskum dokazujúce účinnosť jeho metódy (prínosy jeho metódy, ktorú využívajú milióny ľudí po celom svete, potvrdilo osem univerzitných výskumov), skutočné príbehy a svedectvá ľudí, ktorí pomocou jeho  postupov prekonávajú choroby a chronické problémy. Metóda Wima Hofa je charakterizovaná ako jednoduchá a použiteľná a má silný vedecký základ.

https://plnielanu.zoznam.sk/kniha-metoda-wima-hofa/

https://www.ezopress.sk/2018/03/ladovy-muz-wim-hof-superman-ktory-dokaze-ovladat-svoje-telo/

 

Dnešný darček - plátenú tašku - získava používateľ s č. preukazu: 273C36066205685584900, ktorý v roku 2020 zakúpil najviac dokumentov cez eshop našej knižnice 

Späť na kalendár podujatí