Tip na knihu + adventné prekvapenie na 9. decembra

K predvianočným prípravám patrí bezpochyby okrem upratovania a chystania vianočného stromčeka aj pečenie vianočných koláčov. Väčšina z nás siaha po osvedčených receptoch našich starých mám, ktoré sa dedia z generácie na generáciu. Kolegyňa Ali veľmi rada pečie a nebojí sa vyskúšať nové recepty. Preto v tomto období siahla po modernejších receptoch od Lucie Gažovej – Lulus cukrárka. V knihe sa nachádza množstvo nových moderných receptov s podrobným postupom doplneným krásnymi fotografiami. Každá gazdinka si v knihe nájde recept, ktorý ju zaujme a ktorý zvládne.

Ak by Vás jedna kniha zaujala, autorka Lucia Gažová v posledných rokoch priniesla na trh aj Lulus receptár, ktorý je kombináciou jej osvedčených receptov a zároveň obsahuje priestor na Vaše nápady, vylepšené recepty alebo aj tipy a triky, ktoré si doň môžete zapísať.

P.S. od Ali: Príjemné pečenie a nezabúdajte, že hlavnou ingredienciou pri predvianočnom pečení je „štipka lásky“, bez ktorej sa žiaden recept nevydarí.

https://blog.martinus.cz/2017/03/kniznimlsani-lulus-cukrarka

A ešte niečo navyše ? dve naše registrované používateľky dnes oslavujú meniny a dostanú darček - ročné členské v našej knižnici zadarmo: 273C36100138877028100, 273C36114638557448452

 

Späť na kalendár podujatí