KNIHA NA VIANOCE - 3. december 2022

Zaujímajú vás veci verejné? Chceli by ste vedieť čo sa deje v zákulisí politiky a biznisu na Slovensku? Zaujíma vás práca s faktami a odhaľovanie rôznych káuz? Tak ste na dobrej adrese...

Nové vydavateľstvo Švabach sa zameriava práve na vydávanie takýchto titulov a samo seba definuje ako „prvé nezávislé slovenské vydavateľstvo, ktoré bude mapovať spoločensko-politické témy a analyzovať vývoj na Slovensku za posledných tridsať rokov“.

Naša kolegyňa Hanka odporúča knihu investigatívneho novinára Mareka Vagoviča Padreho klan. Autor, podobne ako v iných svojich tituloch, opäť ponúka sondu do sveta policajnej mafie... Parafrázovaním slov samotného autora sa nemôžeme báť odhaľovať a zverejňovať krutú pravdu o našej spoločnosti, napriek tomu, že aktéri neboli za tieto "zločiny" doteraz odsúdení.

Kniha je čerstvou novinkou na trhu a prvé recenzie čitateľov sú veľmi pozitívne. U nás vo fonde ju máme v troch exemplároch a všetky sú už vypožičane, takže si sledujte, kedy sa vrátia, resp. zarezervujte si ich. Majú signatúru svkpoA 251378, svkpoA 251378a a svkpoA 251439.

https://www.databazeknih.cz/knihy/padreho-klan-thriller-zo-zakulisia-policajnej-mafie-503916

 

Dnes malý darček - malý zápisníček s perom - pre vyžrebovaného používateľa č. preukazu 273C36122176489726724.

 

Späť na kalendár podujatí